Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 95,00 EUR
skladom
naša cena 220,80 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 84,95 EUR
skladom

KONTAKTY

ILBAT s.r.o.
Priemyselná 3 (vo dvore Termostav-Mráz)
042 99 Košice
tel: +421 911 222 531
ilbat@ilbat.sk

Úvod » Nákladné autá » EXIDE Strong PRO

Autobatérie pre nákladné auta značky EXIDE Strong PRO


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 256,20 EUR

skladom


 

naša cena 286,20 EUR

skladom


 

naša cena 295,81 EUR

skladom

 

EXIDE_logo

Významná celosvetová spoločnosť:

S 22% trhovým podielom je Exide Technologies svetovým lídrom vo výrobe olovo-kyselinových akumulátorov. 13 výrobných podnikov štartovacích batérií po celom svete, z toho 7 v Európe umožňuje Exidu jednoducho, rýchlo a kvalitne obsluhovať svojich zákazníkov. S operáciami vo viac ako 89 krajinách sveta je Exide globálne prítomnou spoločnosťou.

Medzinárodná tradícia:

Založený pred viac ako sto rokmi. Pri zrode spoločnosti a jej produktov stál svetoznámy vynálezca T. A. Edison. Akvizície významných producentov batérií zaručujú Exidu silnú lokálnu pozíciu, cez značky, ktoré zákazníci poznajú a vyhľadávajú.

Jasná vízia a perspektíva:

Líder v technológiách už dnes pripravuje zdroje energie pre vozidlá budúcnosti. Exide spolupracuje s poprednými organizáciami na riešeniach 36 a 42 Voltových aplikácií pre automobilový priemysel. Vo svojich produktoch zhmotnil výsledky spolupráce s NASA a  svojich 4 výskumných a 20 vývojových centier.

Kvalitné partnerstvo:

Kvalita a spoľahlivosť, rozvinuté technológie a schopnosť dodávať budúce zákaznícke očakávanie predurčili Exide za dodávateľ do prvovýroby  - hlavne pre Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW,  Chrysler a iných.

Rešpektovaná pozícia:

V Európe je Exide jedným z najväčších výrobcov akumulátorov. Vo svojom portfóliu má slávne značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a iné. Tie poskytujú výrobcom vozidiel, distribútorom, servisom a motoristom istotu spoľahlivosti a kvality produktu, pre ktorý sa rozhodli.

 

NmViMGZhZ